Regulamin

Każdy użytkownik, który rejestruje się w serwisie, akceptuje regulamin.
Aby zobaczyć kawał lub obrazek należy zalogować się za pośrednictwem aplikacji facebook. Logując się do aplikacji, zezwalasz na publikację w Twoim imieniu treści umieszczanych przez naszą stronę (kawały, obrazki) przez około miesiąca. Później token wygasa. Strona wykorzystuje ciasteczka "cookie".

UWAGA!
Jeśli chcesz anulować publikację wpisów na facebook'u przez naszą aplikację, wejdź w ustawienia swojego konta facebook TUTAJ i odnajdź aplikację i ją usuń!

Punkt 1. Użytkownik rejestrując się funiak.pl, bacel.pl oraz wyraża zgodę na otrzymywanie od administratorów Budweb Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz jej partnerów biznesowych informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na podany adres poczty elektronicznej.

Punkt 2. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie w celach marketingowych przez administratorów funiak.pl, bacel.pl , dotyczącego adresu poczty elektronicznej oraz podanych danych, w myśl przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Każdy, kto zarejestruje się ma prawo wglądu do swoich danych oraz możliwość modyfikacji lub ich usunięcia.